top of page

ERGOTERAPIJA

Ergoterapija.jpg

Studijų trukmė: 
4 metai 

Forma: 
nuolatinė

Baigus suteikiamas sveikatos mokslų bakalauro kvalifikacinis laipsnis, ergoterapeuto profesinė kvalifikacija.

Ergoterapeutai dirba su traumas patyrusiais, nuo įgytų ar įgimtų ligų kenčiančiais pacientais: moko ir skatina juos atlikti įvairius tikslingus veiksmus, kuriais siekiama mažinti patologiją, atkurti ir sustiprinti pacientų galimybes, savęs ir aplinkos kontrolę užtikrinančius įgūdžius. LSMU Ergoterapijos studijų programa yra vienintelė Lietuvoje, gavusi Pasaulinės ergoterapijos federacijos sertifikatą, yra vertinama ir pripažįstama tarptautiniu mastu: absolventai, įgiję bakalauro kvalifikaciją, gali įsidarbinti daugelyje pasaulio šalių. 

Traumos, sunkias negalias sukeliančios ligos, įvairūs sutrikimai  – pacientų, kuriems reikėtų kvalifikuotos ergoterapeuto pagalbos, sąrašas ilgas. Iš patyrusių praktikuojančių dėstytojų gautas žinias studentai daugybę kartų tikrina ir įtvirtina klinikinėje praktikoje – kad realioje veikloje būtų išsyk pasirengę kūrybiškai ir kvalifikuotai padėti.  

KĄ DIRBSITE?

Baigę studijas dirbsite ergoterapeutais sveikatos priežiūros įstaigose, valstybinėse ir privačiose visų sveikatos priežiūros lygmenų įstaigose ir institucijose: ligoninėse, poliklinikose, vaikų gydymo ir ugdymo, sveikatingumo paslaugas teikiančiose įstaigose, profesinės, socialinės reabilitacijos įstaigose, globos namuose, pensionatuose. 

bottom of page