top of page

FARMACIJA

Farmacija.png

Studijų trukmė: 
5 metai 

Forma: 
nuolatinė

Baigus suteikiamas sveikatos mokslų magistro  kvalifikacinis laipsnis, vaistininko profesinė kvalifikacija. 

Farmacijos studijų programa rengia sveikatos mokslų magistrus, kvalifikuotus vaistininkus, turinčius šiuolaikinių farmacijos mokslo žinių ir gebėjimų, reikalingų plataus profilio farmacinei veiklai bei darbui su vaistiniais preparatais.

Farmacija – ateities specialybė. Šiandien LSMU būsimus farmacininkus moko to, ko reikės rytojaus specialistams – analizuoti ir gaminti inovatyvius vaistus ir kosmetiką su sudėtinga laboratorine įranga. 3D technologijos vaistų vystymui, e-farmacija,  masių spektrometrija grįstos analitinės technologijos – tai inovacijos šiuolaikinėje farmacijoje, kurioms LSMU skiria daug dėmesio. Viskas tam, kad ateities specialistus ruoštume jau šiandien.  

KĄ DIRBSITE?

Galėsite dirbti visuomenės ar ligoninių vaistinėse, didmeninėse vaistų prekybos ir tiekimo įmonėse, farmacijos pramonės įmonėse bei jų atstovybėse, farmacijos mokslinius tyrimus vykdančiose laboratorijose ir farmacijos mokslo paslaugas teikiančiose įmonėse, valstybinėse įstaigose, reguliuojančiose su farmacija siejamas veiklas ir kt. Taip pat galėsite dirbti klinikinės farmacijos specialistais ligoninėse ir kitose su vaistų terapija susijusiose įstaigose. 

bottom of page