top of page

GYVŪNO IR 
ŽMOGAUS SĄVEIKA

gyvunumokslaskinolog.jpg

Studijų trukmė:

 

3,5 metai (nuolatinės)

5 metai (ištęstinės)

Baigus suteikiamas žemės ūkio mokslų bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Studijų programa rengia aukštos kvalifikacijos socialiai atsakingus žmogaus ir gyvūnų sąveikos specialistus, kurie dirbtų su gyvūnais, laikomais rekreacinei veiklai, estetiniams ir bendravimo poreikiams tenkinti – profesionalius žirgų arba šunų augintojus, veisėjus, kinologus, žirgininkus, gyvūnų pritaikymo visuomenėje specialistus. Gyvūno ir žmogaus sąveikos specialistai išmano ne tik apie gyvūnų auginimą, bet ir apie išskirtinį gyvūnų panaudojimą žmonių reabilitacijai, tarnybai, sportui, pramogų ir laisvalaikio verslui.  

Augintiniai – geriausi draugai įveikti vienatvę, o tai ypač išryškėjo per pandemiją. LSMU ruošia aukščiausios kvalifikacijos žmogaus ir gyvūno sąveikos specialistus, kurie moka tinkamai rūpintis, veisti gyvūnus, juos pritaikyti terapijai, neįgaliesiems ar tiesiog laisvalaikiui. Ateityje darbo rinka reikalaus išmanyti daugybę savo veiklos sričių, gyvūno ir žmogaus sąveikos specialistai bus vieni iš jų.  

KĄ DIRBSITE?

Baigus kinologijos specializaciją galima dirbti kinologais Valstybės sienos apsaugos tarnybose, muitinėse, apsaugoje, kurti savo verslą, konsultuoti veislynus, dresavimo mokyklas, gyvūnų globos namus, dirbti pašarų gamybos įmonėse. Baigus žirgininkystės specializaciją galima dirbti žirgininkais, dresuotojais žirgynuose ir kaimo turizmo paslaugų sektoriuje, imtis privačios veiklos, auginti veislinius žirgus, plėtoti kaimo turizmo paslaugas.

bottom of page