top of page

KINEZITERAPIJA

kineziterapija2.jpg

Studijų trukmė: 
4 metai 

Forma: 
nuolatinė

Suteikiamas sveikatos mokslų  bakalauro kvalifikacinis laipsnis, kineziterapeuto profesinė kvalifikacija.

Studijų programa rengia kineziterapeutus, kurie, taikydami naujausias mokslo žinias, ištyrę ir įvertinę paciento funkcinę būklę bei fizinį pajėgumą, judesiu bei fiziniais veiksniais gydytų po traumų ar ligų sveikstančius žmones, grąžintų ir palaikytų jų sveikatą ir fizinę būklę. Ši studijų programa būsimiesiems specialistams suteikia platų, kompleksinį parengimą: dėstoma ne tik profesiniai, bet ir daug medicininių dalykų. Programos privalumas – puikus praktinis parengimas: praktika atliekama Kauno klinikose, galima tobulinti žinias ir įgūdžius stebint įvairius klinikinius atvejus.  

Darbas su profesionaliais sportininkais ar po traumų ir ligų sveikstančiais pacientais – kineziterpaijos specialistai judesiu gydo visus. Būsimi kineziterapeutai LSMU studijuoja ne tik profesinius, bet ir daug medicininių dalykų, o visos žinios grįstos tūkstančiu valandų praktikos.  Senstant visuomenei ir ilgėjant žmonių gyvenimo trukmei kineziterapeutų poreikis tik augs, tad tai – ateities specialybė. 

KĄ DIRBSITE?

Iš karto po studijų galima dirbti kineziterapeutais ligoninėse, poliklinikose, reabilitacijos, socialinės reabilitacijos įstaigose, sveikatingumo centruose, privačiose klinikose, palaikomojo gydymo ir slaugos institucijose, sporto klubuose, kurie turi  licenciją sveikatos priežiūros veiklai teikti. 

bottom of page