top of page

MEDICININĖ IR 

VETERINARINĖ GENETIKA 

MedicinineIrVeterinarineGenetika.jfif

Studijų trukmė: 
3,5 metai 

Forma: 
nuolatinė

Baigus suteikiamas gyvybės mokslų bakalauro kvalifikacinis laipsnis, biomedicinos technologo profesinė kvalifikacija. 

Medicininės ir veterinarinės genetikos programa rengia kvalifikuotus genetikos specialistus dirbti medicininės ir veterinarinės genetikos bei su ja susijusiose srityse, kurie gebėtų savarankiškai, šiuolaikiniais analizės metodais, laikydamiesi geros laboratorijos praktikos bei bioetikos principų, atlikti genetinius tyrimus. Studijų programa skiriasi nuo kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų programų tuo, kad rengiami ne tik plataus profilio genetikai, bet ir specialistai, turintys ir medicinos, ir veterinarijos žinių. 

Genetiniai tyrimai – viena sričių, kuriose dėl COVID-19 pandemijos specialistų poreikis šiandien auga sparčiausiai. Pasaulis susitelkęs stebi naujausius koronaviruso genomo tyrimus – jie gali padėti suvaldyti pandemiją. Studijos LSMU – pirmasis laiptelis į perspektyvią genetiko karjerą. Studentai rengiami kaip plataus profilio genetikai, turintys ir medicinos, ir veterinarijos žinių, gebantys atlikti fundamentinius ir laboratorinius tyrimus.  

KĄ DIRBSITE?

Baigę studijas dirbsite genetikais medicinos ir veterinarijos, maisto saugos, farmacijos, aplinkos saugos, biotechnologijos srityse. 

bottom of page