top of page

VETERINARINĖ MEDICINA

Vetmedicina4.jpeg

Studijų trukmė: 
6 metai 

Forma: 
nuolatinė

Baigus suteikiama veterinarijos moklsų magistro kvalifikacinis laipsnis ir gydytojo kvalifikacija. 

Tai studijos apie sveikų ir sergančių gyvūnų sandarą, funkcijas, mitybą, gerovę, ligų profilaktiką, diagnostiką ir gydymą, maisto saugos užtikrinimo kontrolę. Rengiami aukštos kvalifikacijos veterinarijos gydytojus magistrai, kurie galėtų dirbti privačiame ir valstybiniame veterinarijos paslaugų tinkle, gebėtų diagnozuoti gyvūnų ligas, gydyti sergančius gyvūnus, taikyti profilaktikos, ligų bei maisto kontrolės priemones, spręsti sudėtingas veterinarines problemas.

Gyvūnų ligos – tokios pat sudėtingos, kaip ir žmonių, tiriamos ir diagnozuojamos naujausia sudėtinga kompiuterizuota įranga. Būsimieji veterinarijos gydytojai mokosi dirbti su šia įranga, ilgai praktikuojasi su specialiais kompiuterizuotais manekenais, stebi, kaip gydomi gyvūnai LSMU gyvūnų klinikose, kol išmoksta kvalifikuotai teikti sudėtingą diagnostinę, chirurginę, terapinę pagalbą ir naudotis moderniausia įranga.   

KĄ DIRBSITE?

Baigę studijas galėsite dirbti privačiais veterinarijos gydytojais praktikais arba Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje, Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute, maisto tvarkymo įmonėse. Taip pat galėsite steigti privačias klinikas ir privačias veterinarijos vaistines, verstis veterinarinių vaistų įsigijimu ir platinimu.  

bottom of page